Rękodzieło Pani Bażant

Z wielką przyjemnością witamy kolejnego wystawcę, tym razem przedstawicielkę płci pięknej, Panią Kingę Morawską – Rękodzieło Pani Bażant. Jest nam niezmiernie miło, że w ofercie wystawienniczej naszych targów znajdzie się coś specjalnego dla naszych Pań, które albo same łowią albo wspierają w tym swoich Panów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Pań, które widząc przynęty z piór robione przez męża Pani Kingi, bardzo często pytały o podobną biżuterię, Pani Kinga postanowiła stworzyć coś specjalnego. Założyła mały sklepik z rękodziełem pod nazwą “Rękodzieło Pani Bażant”. W ofercie wystawowej Pani Bażant znajdziemy wiele atrakcyjnych pierzastych upominków, w tym kolczyki, zawieszki i bryloczki. Ciekawe wzornictwo, różnorodna kolorystyka sprawiają, że kolczyki Pani Kingi cieszą się coraz większym zapotrzebowaniem u Pań, a po kolorowe bryloczki do kluczy chętnie sięgają również mężczyźni. Fajna alternatywa i ciekawy pomysł na prezent. Polecamy

Warto wspomnieć również o tym, że w przypadku Pani Kingi i jej męża ich wspólna pasja do wędkarstwa oraz rękodzieła, dodatkowo łączy dwoje ludzi. Pani Kinga oferuje biżuterię, a mąż Mateusz muchy i koguty. To genialny duet i świetne połączenie. A wy Panowie, trochę żatrobliwie – może warto kupić taki prezent żonom, aby łatwiej pogodziły się z naszymi targowymi wydatkami.

Serdecznie zapraszam do spotkania z Panią Kingą – Rękodzieło Pani Bażant na wspólne stanowisko wystawowe z Mateuszem Morawskim – Mega Bażantem w dniach 14-15 stycznia 2023 w Łomiankach, w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION.

Pozdrawiamy