Revol Baits

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Szczepana Greczyńskiego z marką przynęt Revol Baits. Revol Baits – to nowa marka przynęt miękkich, tworzona przez Jakuba Machowskiego, który przez
kilkanaście lat, zajmował się profesjonalną produkcją woblerów pod marką “Hegemon”. Obecna oferta Revol Baits powstawała przez ponad 3 lata. Setki godzin spędzone w pracowni, testach nad wodą, na dopracowywaniu najmniejszych detali, zaowocowała kilkunastoma modelami przynęt miękkich w kolorach i zapachach, które najlepiej sprawdzały się podczas testów. Wszystkie oferowane przynęty powstają metodą rękodzielniczej produkcji, przechodziły wielogodzinne testy wyłącznie na krajowych łowiskach.

W ofercie wystawowej Revol Baits znajdziemy kolorowe robaczki do formuły zawodniczej Trout Area, bardzo realistyczne i skuteczne imitacje naturalnego pokarmu, czego najlepszym przykładem będą realistyczne imitacje larw chruścika i kijanki. Doskonale sprawdzające się przy połowie wzdręg , tęczaków i grubych potokowców. Choć w ofercie naszego wystawcy wile modeli przynęt jest dedykowanych do połowu kleni, jazi, okoni, białorybu, nie zabraknie również skutecznych przynęt pod szczupaki i sandacze.


Serdecznie zapraszamy do spotkania z Szczepanem Greczyńskim – marką przynęt Revol Baits w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION, w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie.

Zapraszamy