Sebo3007 – Kotwice balastowe

Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy łódek, łodzi, kajaków i pontonów. Na Targach Wędkarskich EVOLUTION w gronie Wystawców, będziemy również gościć wiodącego producenta kotwic balastowych Sebastiana Padzika – Sebo3007.pl.

Sebastian Padzik wytwarzaniem kotwic balastowych zajmuje się od ponad 10 lat. Wszystkie oferowane kotwice powstawały od samego początku według własnego, autorskiego projektu, udoskonalane przez lata, poprzez własne przemyślenia, wielokrotne testy, wędkarskie doświadczenia. Wykorzystywanie opinii i sugestii klientów, dopasowywanie oraz optymalizacja średnicy i wysokości kotwicy, punktu zaczepienia liny, optymalnych powłok zabezpieczających zaowocowało stworzeniem kotwic, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem i uznaniem coraz większej grupy wędkarzy. Szeroki asortyment oferowanych kotwic oraz profesjonalne doradztwo Sebastiana, gwarantuje wszystkim zainteresowanym dobór optymalnej, ściśle dopasowanej kotwicy do rodzaju, rozmiaru posiadanej łodzi, jak i specyfiki łowiska na którym będzie wykorzystywana.


Serdecznie zapraszamy do spotkania z Sebastianem Padzikiem – Sebo3007 w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION, w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie. .

Zapraszamy