SHIMANO Polska

Z wielką przyjemnością witamy firmę SHIMANO Polska jako oficjalnego partnera i wystawcę targów EVOLUTION 2019. Chcielibyśmy od razu zaprosić wszystkich naszych odwiedzających na stanowisko wystawowe naszego Partnera, który specjalnie dla Was zorganizuje mnóstwo atrakcji i niespodzianek.

W programie wystawowym SHIMANO:
– prezentacje nowości na rok 2019.
– symulator holu
– castingowe warsztaty rzutowe
– niespodzianki.

Shimano_logo (2)Shimano Polska jest oficjalnym, polskim dystrybutorem produktów marki Shimano, G.Loomis oraz Power Pro, a przy tym również przedstawicielem ogólnoświatowego holdingu Shimano. W Polsce dystrybucja działa od lutego 2017 roku, sukcesywnie wprowadzając na polski rynek najwyższej jakości produkty wędkarskie, w tym kołowrotki, z których nasza marka słynie najbardziej. Wysoką jakość naszych produktów zawdzięczamy blisko 100-letniej tradycji obróbki metalu,  a obecnie również sztabowi japońskich inżynierów. Każdy nasz kołowrotek jest projektowany w Japonii, a część z nich jest tam również w całości produkowana. Sprawia to, że cechują się one nieporównywalnie dobrą pracą i są one jednymi z najlepszych produktów na rynku.

Od lutego 2017 roku posiadamy również jedyny w Polsce, autoryzowany serwis wędkarski w siedzibie naszej firmy, co czyni rozpatrywanie jakichkolwiek reklamacji niebywale szybkim i korzystnym dla naszych klientów. Prowadzimy nie tylko serwis gwarancyjny, ale również wykonujemy naprawy i serwis kołowrotków, które mają za sobą wiele lat łowienia.

 Shimano Baitcasting Academy

Podczas Targów EVOLUTION w Warszawie zaprezentujemy garść najnowszych produktów z oferty baitcastingowej. Wśród nich: Curado DC – inteligentny multiplikator, który sam dobiera właściwe parametry rzutowe. Uczestnicy otrzymają możliwość przetestowania naszych multiplikatorów zarówno na specjalnie wyznaczonej strefie rzutowej, jak i na symulatorze holu, gdzie będą mogli zmierzyć się z walecznymi okoniami, sandaczami i szczupakami. Jeśli kiedykolwiek myślałeś o rozpoczęciu przygody z baitcastingiem, ale bałeś się spróbować, koniecznie zajrzyj na nasze stanowisko. Udowodnimy Ci, że baitcasting nie jest tak skomplikowany, jak mogłoby się wydawać.

Podczas imprezy przeprowadzimy też akcję darmowej diagnostyki kołowrotków Shimano. Nasz serwisant dokładnie obejrzy Wasz kołowrotek i w razie potrzeby zarekomenduje konkretne działania serwisowe. Jeśli więc jesteście właścicielami kołowrotków lub multiplikatorów naszej marki, niezależnie od ich wieku, przynieście je na nasze stanowisko, a otrzymacie profesjonalną i co ważne, darmową, poradę odnośnie poprawy działania Waszego sprzętu.

Do zobaczenia w Warszawie
Shimano Polska

1
4
6
7

8
9
11
12
13
14
15
Shimano_logo (2)

2
3

Link do biletów on-line:

http://www.kupbilecik.pl/impreza-32190-evolution.targi.wedkarskie..lomianki.html