SHIMANO

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców markę Shimano. Shimano, to wiodąca marka oraz jeden ze światowych liderów, producentów sprzętu wędkarskiego. obecna na rynku wędkarskim od niemal 50 lat. Oferowane przez nią produkty są znane i cenione przez wielbicieli wędkarstwa na całym świecie. Shimano to przede wszystkim niepowtarzalna jakość wykonania i niedościgniona technologia, opracowywana w Kraju Kwitnącej Wiśni. To kontynuacja kilkudziesięcioletniej, wędkarskiej, japońskiej tradycji w tworzeniu i dążeniu do doskonałości.

Pomimo faktu, że główną kategorią produktową Shimano stanowią kołowrotki i multiplikatory, firma ma w ofercie również cały szereg specjalistycznych wędzisk, do każdej metody łowienia, bogatą ofertę żyłek, plecionek, akcesoriów, toreb, jak również woblerów, wyposażonych w opatentowane, unikatowe technologie.

W bieżącej edycji Targów Wędkarskich EVOLUTION, firma Shimano chciałby zapoznać Was bliżej, przede wszystkim z ofertą tej ostatniej kategorii – woblerów. Na stoisku wystawowym Shimano znajdziemy pełną ofertę oferowanych woblerów, profesjonalne doradztwo oraz jak zawsze, upominki oraz niespodzianki dla odwiedzających. Na stoisku wystawowym naszego wystawcy nie zabraknie również najnowszych i najlepszych, wędek oraz kołowrotków.

Jednym słowem, na stoisku wystawowym Shimano znajdziemy wszystko, czego może oczekiwać prawdziwy fan tej marki !!!

Serdecznie zapraszamy na stanowisko wystawowe Firmy Shimano w dniach 13-14 stycznia 2024r. w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION na Arenie Ursynów w Warszawie.

Zapraszamy