SKIERLURES

Miło mi powitać w gronie naszych wystawców Artura Chelewskiego i Macieja Lichmanna z marką przynęt „SKIERLURES”. W ofercie wystawowej SKIERLURES znajdziemy bardzo ciekawe i niepowtarzalne wzory cykad, woblerów oraz wirujących ogonków, które doskonale się sprawdzają na większości naszych rzeka ale również na zbiornikach stałych, wszelkiego rodzaju jeziorach, zbiornikach zaporowych i żwirowniach. Skuteczne przynęty dla łowców pstrągów, kleni, jazi, brzan, okoni jako alternatywa na wodach o bardzo wysokiej presji spinningowej, zyskują wielu nowych zwolenników.

W ofercie wystawowej SKIERLURES znajdziemy również przynęty pod największe nasze drapieżniki takie jak szczupaki i sandacze. Testowane wcześniej na Żwirowni Rydwan, Zalewie Żyrardów, Zalewie Rogów, rzekach Rawka i Bzura. Kolorystyka oferowanych przynęt dostosowywana jest do danej pory roku, aktywności ryb i ich żerowania. Ciekawe wzory, malowania, dbałość o detale i innowacyjność sprawia, że oferta wystawowa naszych wystawców będzie bardzo atrakcyjna dla większości naszych odwiedzjących. Ponadto na stanowisku wystawowym SKIERLURES znajdziemy również: różnorodne obciążenia ołowiane do produkcji wszelkiego rodzaju przynęt.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Arturem Chelewskim i Maciejem Lichmannem – SKIERLURES w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION, w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie..

Zapraszamy