Targi EVOLUTION 2024

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów wędkarstwa do udziału w kolejnej edycji Targów Wędkarskich EVOLUTION organizowanych w dniach 13-14 stycznia 2024r na ARENIE URSYNÓW, ul. Pileckiego 122, 02-781 Warszawa. To jedyna tego typu impreza nie tylko w Polsce ale i w Europie. Której formuła oraz sposób organizacji wyznaczają najnowsze trendy i najbardziej wartościowe standardy targowe. Targi Wędkarskie „EVOLUTION 2024” ukierunkowane są na promocję producentów sprzętu wędkarskiego, rękodzieła, dystrybutorów, przedstawicieli marek oraz turystyki wędkarskiej.

Aby zwiększyć atrakcyjność naszej imprezy, zapraszamy do współpracy również wiodące marki i wiodących producentów sprzętu wędkarskiego w Polsce. Pragniemy w ten sposób stworzyć kompleksową i najbardziej wartościową ofertę dla wszystkich pasjonatów spinningu, muszkarstwa, trollingu – wszystkich metod połowu ryb drapieżnych.

W bieżącej edycji imprezy będziemy mieli niepowtarzalną okazję, zaprezentować wszystkim ofertę wystawową ponad 100 wystawców. Jak zwykle nie zabraknie dobrego rękodzieła. pracowni wędkarskich, nowości sprzętowych, genialnej atmosfery i dobrego humoru.

Więcej informacji wkrótce….

SERDECZNIE ZAPRASZAMY