VARIVAS Polska

VARIVAS POLSKA

Z przyjemnością przedstawiamy kolejnego partnera II Targów Rękodzieła Wędkarskiego – przedstawiciela firmy VARIVAS – jednego z wiodących producentów żyłek i plecionek na Świecie.

STANOWISKO PROMOCYJNE – TESTOWE VARIVAS-A.

Mamy niespodziankę dla najbardziej wymagających wędkarzy. Dzięki przedstawicielowi firmy VARIVAS Polska zorganizujemy dla odwiedzających specjalne stanowisko testowe dla produktów naszego partnera. Dzięki temu, każdy z nas będzie miał okazję dowiedzieć się dużo więcej o żyłkach i plecionkach Varivas-a, technologi powstawania oraz parametrów technicznych. Wszyscy odwiedzający będą mogli sprawdzić rzeczywistą wartość oraz wytrzymałość produktów naszego partnera, przetestować odporność na przeciążenia, zerwania, przetarcia i przecięcia.

cropped-varivas2

Varivas od prawie 20 lat jest najbardziej cenionym dostawcą żyłek i plecionek dla najbardziej wymagających japońskich wędkarzy. Motyw przewodni marki “Premium Quality” zagwarantował sukcesy wielu wędkarzom na całym świecie. Od dwóch lat firma TEAM-RAPA s.c.z dumą reprezentuje markę Varivas na terenie Polski. W ofercie znajdują się nie tylko żyłki i plecionki ale również doskonałe wzory haków muchowych i duży wybór przyponów konicznych. 
PR_33_main

Produkty bezpośrednio dostępne od producenta:

Strona WWW żyłki i plecionki VARIVAS Polska