Zlot Trociowy 2018 nad rzeką Regą

“ZLOT TROCIOWY 2018”
23-25 lutego 2018 w Mrzeżynie nad Regą

Serdecznie zapraszam na “Koleżeński zlot trociowy 2018” który organizujemy w dniach 23-25 lutego 2018 nad rzeką Regą w Mrzeżynie. Celem imprezy jest integracja środowiska wędkarskiego trociarzy, wsparcie dla początkujących i promocja Gminy Trzebiatów jako regionu przychylnego turystyce wędkarskiej.

ZAPROSZENIE FB

PATRONAT HONOROWY

Patronat honorowy nad naszym zlotem przyjął Burmistrz Trzebiatowa Pan Józef Domański wspierając również finansowo imprezę.

logo trzebiatów

słoń Trzebiatów

fb zlot Rega 2018 oficjalny

Program imprezy:
23.02.2018
– przyjazd oraz wędkowanie na Redze w zależności od możliwości czasowych uczestników, zakwaterowanie w apartamentach. Od godziny 19.00 spotkanie integracyjne uczestników zlotu w “Świetlicy kompleksu”.

24.02.2018 – wspólne wędkowanie na Redze. Od godziny 19.00 spotkanie integracyjne uczestników zlotu w “Świetlicy kompleksu”, prezentacja oferty firmy szewskiej ROPIKS z Wałcza oraz prezentacja rękodzieła wędkarskiego.

25.02.2018wspólne wędkowanie na Redze. O godz. 14.00 wręczenie nagrody za największą rybę zlotu oraz rozdanie upominków.

Serdecznie zapraszam wszystkich wędkarzy zainteresowanych trociami, szczególnie tych którzy dopiero chcieliby rozpocząć albo rozpoczęli swoją przygodę z trociowaniem. Zapewniamy noclegi, pomagamy w zrobieniu opłat PZW, organizujemy integrację oraz pomagamy w samym wędkowaniu.

Szczególnie serdecznie zapraszamy wszystkich wędkarzy z naszego regionu oraz wszystkich sympatyków do wspólnego wędkowania oraz biesiadowania. Przewidujemy prezentację rękodzieła – przynęt wędkarskich lokalnych rękodzielników oraz dodatkowe atrakcje.

Koszta uczestnictwa

Na wysokość kosztów uczestnictwa składają się: koszt dwóch noclegów, upominek okolicznościowy, dwa ciepłe, wieczorne posiłki (w piątek i sobotę wieczorem), dodatkowe koszta organizacyjne. Każdy z uczestników zlotu zobowiązany jest do wcześniejszego kontaktu telefonicznego z organizatorami zlotu oraz dokonania wcześniejszej wpłaty na ustalone konto bankowe w wysokości 140zł od osoby.

Wędkarze z pobliskich miejscowości. Wszyscy miejscowi wędkarze, którzy zechcą wziąć udział w imprezie zobowiązani są do wcześniejszego kontaktu telefonicznego z organizatorami w celu dokonania zgłoszenia oraz wpłatą na rzecz organizacji zlotu w wysokości 30zł od osoby. Na wysokość wpłaty składają się: upominek okolicznościowy, dwa ciepłe, wieczorne posiłki (w piątek i sobotę wieczorem), dodatkowe koszta organizacyjne.

WAŻNE!!!
Przypominamy wszystkim  wędkarzom z poza Okręgu PZW Szczecin o konieczności dokonania odpowiedniej dopłaty za wędkowanie.


ADRES:
NESTOR”

72-330 Mrzeżyno
ul. Kołobrzeska 8
Link do pensjonatu:
http://www.nestor.ta.pl/

NAGRODA!!!
Za największą troć zlotu.

troc 1Dla uczestników zlotu zaplanowaliśmy również kilka nagród. W tym jedna jak widać na zdjęciu wykonana na specjalne zamówienie rzeżba troci wędrownej, wykonana przez jednego z lokalnych rękodzielników.

W celu zgłoszenia swojego udziału lub zrobienia rezerwacji proszę o jak najszybszy kontakt telefoniczny do organizatorów zlotu.

Kontakt:
Daniel Grombik – kom. 665 795 235;
Paweł Klimowicz – kom. 533 620 791.

NOCLEGI

Dla wszystkich uczestników zlotu zapewniamy noclegi w bardzo komfortowych apartamentach w jednym z pensjonatów w Mrzeżynie. Przykładowe zdjęcia apartamentów zamieszczamy pod wpisem. Warunki jak widać bardzo komfortowe.

1
2
3
4