Zmiana terminu targów EVOLUTION

KOMUNIKAT !!!

Jako Organizatorzy Targów EVOLUTION chcielibyśmy poinformować zarówno naszych wystawców jak i sympatyków o odwołaniu wcześniej podanego terminu targów (11-12 stycznia 2020r). Do końca marca 2020r nie będziemy w stanie zorganizować kolejnej edycji imprezy.

Aby uciąć jakiekolwiek spekulacje….
Biorąc pod uwagę coraz większe zainteresowanie imprezą zarówno producentów przynęt Hand-Made jak również coraz większą rzeszę spinningistów, gwarantujemy – targi EVOLUTION będą przez nas kontynuowane, a co za tym idzie będą kolejne edycje imprezy.

Nie jest żadną tajemnicą, że każda kolejna edycja targów wymaga od Nas jako Organizatorów coraz większego zaangażowania czasowego, coraz wyższego poziomu organizacyjnego oraz wprowadzenia wielu zmian w procesie organizacyjnym. Chcąc zorganizować kolejną edycję imprezy jako większą, lepszą i o znacznie rozbudowanej formule potrzebujemy na to znacznie więcej czasu niż dotychczas. Mając powyższe na uwadze zdecydowaliśmy o przełożeniu kolejnej edycji Targów EVOLUTION w czasie. O ewentualnych planach i decyzjach postaramy się informować Was na bieżąco.

Bardzo przepraszamy za opóźnienia w kontaktach i podaniu ostatecznej decyzji. Dziękujemy za zrozumienie. A wszystkim naszym wystawcom i sympatykom mówimy “Do zobaczenia”.

Pozdrawiamy
Organizatorzy