Andrzej Wróbel – woblery CIAMPELKI

Andrzej Wróbel – woblery CIAMPELKI

Z wielka przyjemnością przedstawiam kolejnego naszego wystawcę – Andrzeja Wróbla wytwórcę woblerów “CIAMPELKÓW”. Nasz wystawca pochodzący z Głogowa od ponad 22 lat wytwarza woblery, przez wiele lat wytwarzał je tylko dla siebie, nigdy nie myśląc o połączeniu swojej życiowej pasji z możliwością zarobkowania. Andrzej praktycznie od zawsze startował w spinningowych zawodach wędkarskich, wykorzystując w zawodach swoje zawodnicze woblery wielokrotnie odnosił sukcesy. Z każdym kolejnym sukcesem zainteresowanie jego woblerami było coraz większe, jednak nasz wystawca do końca ograniczał swoją produkcję do woblerów dla siebie i swoich przyjaciół. Najwspanialsze jest to, że w podejściu Andrzeja do skomercjalizowania swoich przynęt od wielu lat niewiele się zmieniło. Podobnie jak kiedyś, nie zależy mu na wielkim rozgłosie i popularności, ponieważ robienie woblerów jest dla niego czymś więcej niż produkcją i interesem. Największym marzeniem naszego wystawcy jest to, aby jego przynęty znalazły miejsce w pudełkach najbardziej wartościowych wędkarzy, dla których wędkarstwo, przynęty oraz szacunek do ryb  jest czymś wyjątkowym.

Bardzo się cieszę, że Andrzej Wróbel postanowił zostać naszym wystawcą oraz reprezentować głogowskie rękodzieło. Namawialiśmy Andrzeja do udziału w naszej imprezie, ponieważ bardzo zależało nam, aby w gronie naszych wystawców znajdowali się przede wszystkim twórcy reprezentujący tradycyjną szkołę rękodzieła wędkarskiego, którzy zarówno swoimi przynętami jak i swoją osobowością mogą stanowić przykład dla swoich młodszych kolegów. Zależało nam również  aby nasza impreza była formą wyróżniania i promowania bardzo skutecznych przynęt, które od wielu lat tworzą spinningową historię wędkarstwa i zasłużyły sobie na to aby je pokazywać. Bardzo mało kto wie, że dzięki przynętom właśnie takich skromnych i mniej znanych twórców, wielu utytułowanych reprezentantów naszego kraju wygrywało nawet międzynarodowe zawody wędkarskie oraz dochodziło do swoich zawodniczych sukcesów. Czasami warto o tym pamiętać.

W ofercie wystawowej Andrzeja Wróbla znajdziemy wiele bardzo skutecznych woblerów boleniowych, pstrągowych oraz kleniowo-jaziowych. Jednak najwięcej swoje wędkarskiego doświadczenia nasz wystawca zdobył wygrywając i punktując zawody wędkarskie dzięki swoim woblerom CIAMPELKOM-woblerom boleniowym. Miałem również przyjemność osobiście poznać Andrzeja, pod jego okiem przetestować jego CIAMPELKI oraz złowić na nie kilka wybrednych odrzańskich boleni. Przyznam szczerze, że jestem pod ogromnym wrażeniem zarówno wiedzy wędkarskiej Andrzeja oraz skuteczności jego przynęt.

POLECAM !!!

101
102

104
105
107
108
110
113
115
116
118
119
120
121
122
129

Serdecznie zapraszam na stanowisko wystawowe Andrzeja Wróbla.

Pozdrawiam
Daniel Grombik