BRATKO BAITS

Miło nam powitać w gronie naszych wystawców cała ekipę Dominika Woldańskiego – jako markę przynęt miękkich Bratko Baits. Dominik Woldański, jako miłośnik ultralighta, pasjonat lekkiego łowienia okoni oraz białorybu,całą swoją produkcję ukierunkował na tworzenie silikonowych przynęt; od tych najmniejszych ukierunkowanych na łowienie kleni, jazi, krąpi, linów. leszczy po te większe przeznaczone pod okonie i sandacze.

W ofercie wystawowej Bratko Baits znajdziemy mnóstwo ciekawych imitacji larw, robali, dżdżownic, mrówek, kiełży, kijanek i innego robactwa. Wielbiciele dużo większych, słodkowodnych drapieżników w ofercie Dominika Woldańskiego znajdą mnóstwo większych oraz cięższych przynęt, w tym przynęty dedykowane pod szczupaki i sandacze.


Mnóstwo ciekawych wzorów i rozmiarów, różnorodna kolorystyka, wprawiają w zachwyt nie jednego odwiedzającego nasze targi.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Ekipą Woldańskich – Bratko Baits podczas Targów Wędkarskich EVOLUTION w dniach 13-14 stycznia 2024r. na ARENIĘ URSYNÓW w Warszawie.

Zapraszamy