Komary Nad Wodą

A teraz coś specjalnego. Miło nam przedstawić kolejnego naszego Wystawcę, Marka Komara – twórcę przynęt „Komary Nad Wodą”. Przynęty tworzone z wielkiej pasji i zamiłowania do wędkarstwa podlodowego znajdują uznanie u ciągle powiększającej się rzeszy wędkarzy. Doskonale Wam już znane „Komarowe” przynęty, to przede wszystkim dbałość o najmniejsze detale, wysoka precyzja wykonania, unikalny design oraz najwyższej jakości materiały. W ofercie wystawowej „Komarów Nad Wodą” znajdziemy bardzo znane i cenione mormyszki i żuki, zawodnicze mikrusy jak i te na okazy oraz duże głębokości, świecące w ciemności oraz aktywizujące się w promieniach UV. Różnorodność wzorów i rozmiarów ofertowanych przynęt, daje nam gwarancję na to, że każdy podlodowy wędkarz, odwiedzający targi EVOLUTION znajdzie na tym stanowisku wystawowym coś dla siebie.

W ofercie wystawowej Marka Komara znajdziemy również główki wolframowe, tradycyjne oraz malowane, w najbardziej poszukiwanych rozmiarach.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Markiem Komarem – Komary Nad Wodą podczas Targów Wędkarskich EVOLUTION w dniach 13-14 stycznia 2024r. na ARENIĘ URSYNÓW w Warszawie.

Zapraszamy