Dawid Kaperek – Fishing Irland

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Dawida Kaperka jako „Przewodnik Wędkarski Irlandia”. Zamieszkujący na co dzień w Irlandii, Dawid Kaperek postanowił swoją życiową pasję połączyć z prowadzeniem biznesu. Doskonała znajomość irlandzkich rzek i jezior, wieloletnie doświadczenie w łowieniu ryb drapieżnych, owocują na każdej wyprawie naszego wystawcy. Kilkunastoletnie doświadczenie w łowieniu pstrągów, doskonała znajomość irlandzkich łowisk i zwyczajów lokalnych ryb, bezpośrednio przekładają się na wyniki oraz atrakcyjność wypraw Dawida. Pięknie wybarwione pstrągi potokowe, pstrągi jeziorowe, dużych rozmiarów okonie oraz szczupaki, to wędkarskie marzenie nie jednego z naszych odwiedzających.

Dawid Kaperek jako Przewodnik Wędkarski Irlandia, wychodzi do Nas z możliwością organizacji wypraw wędkarskich przez cały rok. Nawiązując współpracę z naszym wystawcą będziemy mieli możliwość łowienia pięknych pstrągów, łososi, okoni, szczupaków a nawet bardziej egzotycznych ryb morskich. Ponadto piękno otaczającej przyrody, góry, skały i malownicze widoki będą stanowiły dodatkową zachętę dla miłośników wędkarskich podróży. Obserwując media społecznościowe Dawida, ciężko nie myśleć o zrealizowaniu takiej wyprawy dla siebie.

W marcu bieżącego roku miałem niepodważalną przyjemność osobiście skorzystać z usług Dawida Kaperka. Było to dla mnie wyjątkowe przeżycie, genialna wycieczka z irlandzkimi krajobrazami i pięknymi rybami w tle. Polecam

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Dawidem Kaperkiem w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie..

Zapraszamy