FlyArtFishing

Miło nam powitać w gronie naszych wystawców Jakuba Ludwiniaka jako FlyArtFishing. Jakub Ludwiniak, miłośnik flyfishingu, dużą cześć wolnego czasu poświęcał na tworzenie własnych przynęt. Początkowo były to przynęty wytwarzane wyłącznie na potrzeby własnych, wędkarskich wypraw, z czasem również dla znajomych. Jego rosnące zamiłowanie do tworzenia przynęt, przerodziło się w końcu na połączenie życiowej pasji, czyli wędkarstwa, muszkarstwa z prowadzeniem profesjonalnego biznesu. Tak powstał własny sklep wędkarski Jakuba, specjalnie dla muszkarzy – FlyArtFishing.

Szczególną pozycję w sklepie Jakuba Ludwiniak zajmują sztuczne muchy wędkarskie – suche, mokre, nimfy, muchy morskie, na łososie i na duże drapieżniki. W ofercie wystawowej FlyArtFishing znajdziemy wiele własnoręcznie wykonanych przynęt przez Jakuba, kilkaset wzorów much dostępnych „od ręki”. Możliwość wykonywania przynęt na indywidualne zamówieniem stanowi dodatkowy atut do współpracy z naszym wystawcą. W ofercie wystawowej Jakuba Ludwiniaka nie zabraknie również upominków i prezentów dla wędkarzy oraz unikalnych koszulek T-shirt z motywami wędkarskimi. Polecamy

Warsztaty !!!
Zapraszamy również na stanowisko naszego wystawcy na warsztaty/pokazy kręcenia much, na których będziecie mogli na żywo zobaczyć jak powstają muchy FlyArtFishing.


Serdecznie zapraszamy do spotkania z Jakubem Ludwiniakiem – FlyArtFishing w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie..

Zapraszamy