FISHING LURES by Marcin Gałka

Miło nam powitać w gronie naszych wystawców Marcina Gałkę jako „Fishing Lures by Marcin Gałka”. Marcin Gałka specjalizuje się w ręcznym wytwarzaniu bardzo znanych i cenionych błystek wahadłowych, dedykowanych głownie do połowu troci, szczupaków i boleni. Dzięki swojej życiowej pasji Marcin od wielu la doskonali swoje manualne umiejętności, wytwarzając coraz to nowsze, ciekawsze, wyjątkowo urokliwe, przede wszystkim bardzo skuteczne wahadła oraz błystki obrotowe. Niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki.

Marcin Gałka swoje doświadczenie w rękodzielniczej produkcji przynęt zdobywał przez ponad 20 lat. Głownie poprzez obserwacje, własne doświadczenia wędkarskie w połowach ryb drapieżnych, głownie łososiowatych. Rady, doświadczenia oraz wiedzę innych wędkarzy, starał się zawsze przekładać na tworzone przez siebie przynęty, co owocowało i owocuje do dziś, w ich skuteczności oraz ciągle rosnącej liczbie sympatyków, nie tylko w Polsce, w Europie, ale również w Japonii, USA i Kanadzie. Unikalny design, dbałość o najmniejsze detale oraz perfekcyjne wykonanie dodają przynętom Marcina wyjątkowego uroku przypominającego często wysokiej klasy biżuterię.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Marcinem Gałką – Fishing Lures by Marcin Gałka w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie..

Zapraszamy