Wyprawy z Angry Pikes

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Borysa i Piotra „Angry Pikes” jako organizatorów wędkarskich wypraw po szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Nawiązanie współpracy z Angry Pikes daje niepowtarzalną okazję na zorganizowanie wędkarskiej wyprawy życia i to u nas, w Polsce. Piękno oraz wyjątkowy krajobraz Mazurskich Jezior, daje szansę nie tylko na złowienie zębatej ryby życia, ale również wyjątkowego, wędkarskiego wypoczynku na łonie nieskazitelnej przyrody. Jak mawiają nasi wystawcy, duża woda=duża ryba. Nawiązując współpracę z Angry Pikes zobaczysz prawdziwe „Serce Mazur” z możliwością złowienia ryby marzeń. Na wesołych łodziach naszych wystawców nigdy nie brakuje solidnej wiedzy wędkarskiej, profesjonalnego podejścia, dobrej energii oraz dobrego humoru. Polecamy.

Drugim filarem wędkarskiej działalności Angry Pikes jest produkcja unikalnych przynęt miękkich w duchu rękodzieła, co postaramy się bliżej zaprezentować w kolejnych wpisach.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Borysem i Piotrem “Angry Pikes” w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie..

Zapraszamy