Dorfo Design

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Zbigniewa Nowaka z firmą Dorfo Design. Firma Dorfo Design specjalizuje się w kompleksowej obsłudze graficznej Rękodzielników i podmiotów z branży wędkarskiej. Doskonała znajomość rynku wędkarskiego, aktualnych trendów, rękodzieła, rynku przynęt i nie tylko, ułatwia opracowywanie indywidualnego, niepowtarzalnego designu oraz wypracowywanie długoterminowej strategii rozwoju. Firma Dorfo Design specjalizuje się w kompleksowej obsłudze graficznej Rękodzielników, w tym również naszych wystawców, od samego początku, czyli od stworzenia logotypu, projektu stanowiska wystawowego, katalogów, banerów po wizytówki i ulotki. Należy również wspomnieć, że to kolejna edycja Targów Wędkarskich EVOLUTION, w której wszystkie materiały graficzne Organizatora, zostały zaprojektowane i wdrożone przez firmę Dorfo Design.

Wieloletnie doświadczenie w branży wędkarskiej zaowocowało we współpracy w ramach obsługi graficznej czasopisma wędkarskiego Allfish, obsługi graficznej kilku rozpoznawalnych imprez, stworzenie unikalnych brandów, designów kilku znanych rękodzielników, wielu katalogów, koszulek oraz wielu innych materiałów graficznych. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do współpracy z naszym wystawcą – firmą Dorfo Design.

Firma Dorfo Design oferuje:
– projektowanie graficzne
– wdrażanie projektów
– doradztwo
– kompleksowa obsługa

Przykładowe realizacje


Kompleksowa usługa projektowania – realizacje:


Serdecznie zapraszamy do spotkania ze Zbigniewem Nowakiem – Dorfo Design w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION.

Kontakt:
DORFO Design
Pomysł – Projekt – Wizualizacja-Doradztwo

Zbigniew Nowak
Tel. 606 234 005
http://www.dorfo.pl/