PG HAND MADE REALISTIC FLY TYING

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Pawła Pogorzelskiego z marką przynęt “PG HAND MADE REALISTIC FLY TYING”. Paweł Pogorzelski, muszkarz z zamiłowania. większość wędkarskiego czasu poświęca na wędkarskie wędrówki z muchówką po nizinnych rzekach. Uwielbiający tworzenie własnych przynęt oraz zainspirowany naturą, postanowił stworzyć własną markę realistycznych przynęt pod nazwą “PG HAND MADE REALISTIC FLY TYING”. Jak sama nazwa wskazuje. przynęty naszego wystawcy są wiernymi imitacjami naturalnego, chętnie pobieranego pokarmu ryb, takich jak owady, larwy i inne robactwo naturalnie żyjące w wodzie. Realistyczne wykonanie, precyzja wykonania, dbałość o najmniejsze detale sprawiają, że przynęty naszego wystawcy ciężko odróżnić od prawdziwych owadów.

W ofercie wystawowej Pawła Pogorzelskiego znajdziemy wierne imitacje larw, owadów, robali, much klasycznych i streamerów. Dedykowanych do połowu pstrągów, kleni, jazi, białorybu żerującego na naturalnym pokarmie. Na stoisku wystawowym Pawła nie zabraknie również rozmów, porad i wymiany doświadczeń.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Pawłem Pogorzelskim – PG HAND MADE REALISTIC FLY TYING w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION, w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie.

Zapraszamy