Kaszub-Bait

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Danielę oraz Radosława Cyrson z marką przynęt „Kaszub-Bait”. Radosław Cyrson, wędkarz, spinningista z zamiłowania większość wędkarskiego czasu spędzał na wyprawach w krainie wielu jezior, czyli na Kaszubach. Specyfika odwiedzanych łowisk sprawiała, że wśród posiadanych przynęt brakowało takich, które w tych warunkach byłyby optymalne. Konieczność eksperymentowania w połączeniu z zamiłowaniem do tworzenia zaowocowało założeniem wspólnej marki przynęt wspólnie z żoną – Danielą Cyrson pod nazwą “Kaszub-Bait”. Jak mawia sam autor przynęt, „Kaszub-Bait to przynęty robione z pasji i serca”.

W ofercie wystawowej “Kaszub-Bait” znajdziemy woblery dedykowane do połowu najbardziej popularnych drapieżników, czyli szczupaków, boleni i okoni. Które równie skutecznie sprawdzają się również przy połowach sumów i sandaczy. Są to woblery bezsterowe, przynęty realfish, cykadowoblery, jerki oraz tradycyjne woblery ze sterem.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Danielą oraz Radosławem Cyrson – Kaszub-Bait w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION, w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie.

Zapraszamy