M.R. BAITS

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Krzysztofa Rudyka z marką przynęt M.R.BAITS. Krzysztof Rudyk spinningista z zamiłowania, wielbiciel ultralighta, specjalizuję się w produkcji szerokiej oferty przynęt miękkich. Wszystkie przynęty powstające w pracowni Krzysztofa, zainspirowane naturą, stanowią bardzo realne odzwierciedlenie naturalnych organizmów zaobserwowanych w przyrodzie. Są to zarówno przynęty wiernie naśladujące owady, wszelkiego rodzaju robactwo jak i organizmy żyjące w wodzie. Doskonale sprawdzają się przy połowie białorybu oraz większości gatunków ryb drapieżnych. Bardzo skuteczne na wodach płynących, stojących, zbiornikach zaporowych oraz starorzeczach.

W ofercie wystawowej M.R.BAITS znajdziemy wiele ciekawych przynęt, bardzo realistyczne, wiernie odwzorowane szerszenie, żuki, biedronki, larwy żylenicy, ważki, pijawki po przynęty o nazwie „enemy” w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach. To nie lada gratka dla prawdziwych wielbicieli ultralighta, którzy uwielbiają łowić okonie, klenie, jazie, krąpie, leszcze, a nawet liny i karpie. Większe rozmiary przynęty „enema” doskonale sprawdzają się przy połowie szczupaków i sandaczy. Dbałość o detale, ciekawa kolorystyka oraz wysoka precyzja wykonania dodaje jeszcze atrakcyjności oferowanych przynęt. Bardzo trwałe i skuteczne. Z informacji przekazanych od naszego wystawcy wynika, że na Targach Wędkarskich EVOLUTION nie zabraknie również nowości oraz niespodzianek.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Krzysztofem Rudykiem – M.R.BAITS w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION, w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie.

Zapraszamy