Royal Baits

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Huberta Machnowskiego, twórcę przynęt „Royal Baits”. Swoją przygodę z tworzeniem przynęt miękkich Hubert zaczął ponad 10 lat temu. Początkowo były to przynęty wyłącznie na własny użytek, dla kolegów i znajomych. Oryginalność przynęt Huberta, unikalne kształty oraz wyjątkowe malowania przynęt naszego wystawcy owocują ciągle rosnące zapotrzebowanie. Największą zaletą twórczości rękodzielniczej Huberta jest ciągłe poszukiwanie niepowtarzalności i ogromna satysfakcja z samego procesu tworzenia.

Ołówek, papier, drewno, forma, przynęta. Hand made w takiej kolejności Hubert Machnowski lubi tworzyć najbardziej. Grube, chude, duże, małe, wszystkiego po trochu. Nie przepada za nudą i monotonią. Jest to już trzecia edycja targów w której Hubert ma przyjemność wystawiać swoje “gumiaki”. I jak deklaruje już teraz – postaram się bardzo żeby zarówno oczy Odwiedzających targi jak i oczy szczupaków były zadowolone

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Hubertem Machnowskim – Royal Baits w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION, w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie.

Zapraszamy