Król-blades&leather

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Patryka Króla z rękodzielniczymi nożami “Król-blades&leather”. Patryk Król rzemieślniczym wykonywaniem noży zajmuje się od 7la. Wszystko zaczęło się od zrobienia noża użytkowego dla siebie, później dla rodziny i znajomych. Z każdym kolejnym projektem, chęć rozwoju, zdobywania wiedzy i doświadczenia były coraz większe. Owocowało to w coraz większym zainteresowaniu nożami naszego wystawcy i doprowadziło go do założenia działalności gospodarczej i działania na pełny etat.

Patryk Król wytwarzając autorskie noże stawia przede wszystkim na wygodę pracy noży, które charakteryzują się prostotą oraz gwarantują ich uniwersalność w kwestii przeznaczenia. Preferuje klasyczną stylistykę, czyli skórzane pochewki, drewniane rękojeści oraz drewno stabilizowane. Głównymi inspiracjami Patryka Króla są nurty bushcraftowe oraz EDC(Eweryday Carry), dlatego znaczna cześć jego oferty skierowane jest do wielbicieli tego rodzaju charakterystyki noży. Wszystkie oferowane produkty charakteryzują się ciekawą, wysokiej klasy autorką stylistyką, rzemieślniczym akcentem oraz perfekcyjnym wykonaniem.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Patrykiem Królem – Król-blades&leather w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie.

Zapraszamy