Przynęty Eluśka

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Elżbietę Jagodzińską jako “Przynęty Eluśka”. Elżbieta Jagodzińska, spinningistka z zamiłowania, wielbicielka pstrągów oraz kleni, wytwarzaniem przynęt hand made zajmuje się od wielu lat. Pierwsze rękodzielnicze przynęty Eluśki powstawały wyłacznie pod ulubione gatunki drapieżników. Początkowo były to woblery dedykowane na klenie i pstrągi, później wirówki i wahadła. Elżbieta Jagodzińska uwielbia łowienie obrotówkami, najwięcej swojej twórczej uwagi poświęca właśnie tym przynętom. Dlatego w swojej ofercie posiada ich szeroką gamę. Piękno, estetyka, bogate wzornictwo i estetyka przykuwają uwagę wielu sympatyków spinningu.

W ofercie Elżbiety Jagodzińskiej znajdziemy wyjątkowo rozbudowaną ofertę błystek obrotowych. Począwszy od mikro obrotówek w rozmiarze 00000 ( 5×0) aż po rozmiary XXXL typu Long nr 8 . Ofertę naszego wystawcy uzupełniają także tandemy, czyli obrotówki z podwójnymi paletkami które uwielbiają szczupaki oraz wahadłówki w rozmiarach od mikro 1,5 cm aż po XL – 20 cm. Odwiedzający stoisko wystawowe Eluśki będą mogli zapoznać się także z woblerami, z microcykadami, wirującymi ogonkami oraz autorskim pomysłem z przed kilku lat, czyli połączeniem nimfy znanej z wędkarstwa muchowego z wirującym ogonkiem. Nie zabraknie również nowości, premier oraz niespodzianek.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Elżbietą Jagodzińską – Przynęty Eluśka w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION, w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie.

Zapraszamy