KUGA FISHER

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Marcina Kucharskiego i Tomasza Gawrysiaka z marką przynęt “KUGA FISHER”. Marka KUGA FISHER powstała rok temu, przy współpracy Marcina Kucharskiego i Tomasza Gawrysiaka z Wiesławem Ostrowskim, twórcą bardzo znanych i cenionych przynęt firmy DEMON. Marka KUGA FISHER zajmuje się oficjalną dystrybucją błystek obrotowych DEMON, zarówno tych modeli znanych wszystkim od wielu lat jak i wielu nowości powstających w wyniku tej współpracy. W ofercie naszego wystawcy będą pojawiały się kolejne, nowe modele oraz nowo powstające wersje kolorystyczne i rozmiarowe od lat znanych przynęt. Przynęty oferowane przez brant KUGA FISHER to kontynuacja doskonałej tradycji polskiego rękodzielnika, producenta przynęt z ponad 25 latami doświadczenia. Która zobowiązuje.

W ofercie wystawowej naszego wystawcy znajdziemy kilka modeli błystek obrotowych dedykowanych do połowu troci, pstrągów, kleni, jazi, okoni i szczupaków. Doskonale znane w środowisku rzecznych trociarzy znalazły już na stałe swoje miejsce w ich pudełkach. Na Targach Wędkarskich EVOLUTION nie zabraknie również nowości taki jak skuteczna błystka obrotowa stworzona do łowienia pstrągów.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Marcinem Kucharskim i Tomaszem Gawrysiakiem – „KUGA FISHER” w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION, w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie.

Zapraszamy