Woblery STONER

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Ireneusza Florczyka z marką przynęt “Woblery STONER”. Ireneusz Florczyk rękodzielniczym wytwarzaniem woblerów zajmuje się od wielu lat. Wieloletni uczestnik wielu forów internetowych, rękodzielniczych, zyskał uznanie u dużego grona spinningistów. Wieloletnie doświadczenie wędkarskie i w produkcji rękodzieła, owocuje w atrakcyjności oferowanych przynęt. Ręczne malowanie kredkami i farbami, gwarantuje wszystkim nabywcom bardzo atrakcyjny i niepowtarzalny charakter przynęt STONERA.

W ofercie wystawowej Ireneusza Florczyka znajdziemy wiele ciekawych modeli woblerów dedykowanych przede wszystkim pod pstrągi, klenie i okonie. Ale na stoisku wystawowym Irka, nie zabraknie również innych, ciekawych woblerów sterowych oraz jerków dedykowanych pod zdecydowanie większe drapieżniki. Mamy również nadzieję, że w ofercie naszego wystawcy pojawią się również blaszki wirowe i wahadła, które Irek jak na razie wytwarza wyłącznie na własne potrzeby.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Ireneuszem FLorczykiem – „Woblery STONER” w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION, w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie.

Zapraszamy